Güncel Haberler
Poyraz Poyraz A.Ş. istikrarlı büyümesine turizm ve ısı yalıtımda da devam ediyor...

BALIKTAŞI CITY OTEL MAYIS SONU ORDU TURİZMİNİN HİZMETİNDE

Türkiye’nin en büyük fındık ihracatçıları arasında ilk 3 sırayı alan Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. fındık sektöründen sonra turizm yatırımlarına ağırlık vermeye başladı. Ordu’da 3 yıldızlı Balıktaşı Otel’den sonra şehir merkezine 6 trilyonluk bir otel yatırımı daha yaparak Mayıs sonunda Balıktaşı City isminde 3 yıldızlı bir oteli daha kazandırmaya hazırlanıyor. Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Poyraz şu açıklamaları yaptı:

 

“Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. olarak yaptığımız yatırımlarla ülke ve bölge ekonomine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Ordu’da 3 yıldızlı Balıktaşı Otelimizden sonra Ordu’nun geleceğini turizmde gördüğümüz için şehrin merkezine Balıktaşı City ismiyle 2’nci otelimizi Mayıs sonunda Ordu turizmine kavuşturmuş olacağız.

 

Balıktaşı City 3 yıldızlı ama 5 yıldız kalitesinde bir otel olacak...

 

6 trilyonluk bir yatırım bu Mayıs sonunda açılıyor. 60 oda, 120 yatak, sauna, hamam, spor kompleksi, çok güzel bir terası olacak. Balıktaşı City 3 yıldızlı olacak ama 5 yıldız kalitesinde bir otel olacak. Otel inşaatı Atatürk Bulvarı ve Migros karşısında 817 metre kare arsa üzerine yapılmaktadır. İmar durumu Atatürk Bulvarı’ndan zemin+5 kat ve bodrum kat olarak verilmiştir.

 

Poyraz-Poyraz Fındık A.Ş. olarak Ordu ekonomine her alanda katkı yapmaya devam edeceğiz. Şimdi yeni projemizle inşaat sektörüne giriyoruz. 5 trilyonluk ısı yalıtım ve dış cephe yatırımını yapmış bulunmaktayız. Isı yalıtımı ve dış cephe kaplama ile ilgili binaların dış cephe ve tavanları, balık kasaları, paletler üreteceğiz. 5 trilyonluk bir yatırım bu ve 3 aya kadar faaliyete geçireceğiz. Ordu ekonomisinin geleceğini parlak görüyorum. Bir sanayici ve işadamı olarak özellikle Ordu-Giresun Havalimanı projesinin hayata geçirilmesi ve yatırım planına alınması Ordu ilimizin kalkınmasını ve gelişmesini hızlandıracaktır.”


< Geri